DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro

Kochanowski znów w Olsztynie. AZS zmierzy się ze Skrą. Relacje od godziny 14.45 w Radiu Olsztyn

Akademicy wracają do ligowej rywalizacji po dwutygodniowej przerwie. Przypomnijmy, że w ostatnim meczu ekipa ze stolicy Warmii i Mazur pokonała 3:0 MKS Będzin.

Przed rozpoczęciem 17 kolejki, olsztynianie z dorobkiem 18 punktów, zajmowali w ligowej tabeli 8. miejsce. PGE Skra natomiast zajmuje 6. lokatę i ma 24 punkty. Przypomnimy, że w pierwszej kolejce Indykpol AZS Olsztyn pokonał Skrę na ich terenie 3:0.

Początek sobotniego meczu w Hali Urania o godzinie 14.45.

Redakcja: K. Piasecka/BSC

Więcej w siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn
Świetny mecz Indykpolu AZS-u Olsztyn. Akademicy pokonali MKS Będzin

Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn wygrali na wyjeździe z MKS-em Będzin 3:0 (25:14, 38:36, 25:19). Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został Miłosz Zniszczoł. Pierwszego seta podopieczni Michała Mieszko...