Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Koalicja Obywatelska zaprasza na swoje listy wyborcze „wszystkich, którzy chcą pomóc Polsce”

Konferencja na plaży miejskiej w Olsztynie. Fot. M.Kwiatkowska

Koalicja Obywatelska zachęca do pracy w sztabach wyborczych, do rozmowy, a nawet na listy wyborcze wszystkich chętnych, którzy chcą pomóc Polsce i Polakom.

Podczas konferencji prasowej w Olsztynie przedstawiciele koalicji przedstawili nowe ogólnopolskie akcje ugrupowania: POrozmawiajmy i TwójSztab. To najlepszy czas na rozmowy, bowiem program wyborczy koalicji właśnie powstaje – mówił Janusz Cichoń, poseł klubu PO-KO

00:00 / 00:00

Jesteśmy otwarci na wszystkich – przekonywała Anna Wasilewska posłanka klubu PO –  Koalicja Obywatelska.

00:00 / 00:00

Zachęcamy do współpracy także osoby spoza świata polityki – podkreślał Mirosław Pampuch poseł klubu PO-Koalicja Obywatelska:

00:00 / 00:00

Zanim nie zapadną decyzje w wymiarze ogólnopolskim nie usiądziemy do rozmów na szczeblu lokalnym – podkreślił  Mirosław Pampuch odnosząc się do zaproszenia do rozmów o regionie wystosowanego przez SLD.

00:00 / 00:00

Działacze warmińsko-mazurskiego SLD zaprosili na jutro szefów regionalnych struktur PO, PSL i Nowoczesnej do wspólnych rozmów o koalicyjnym programie wyborczym dla Warmii i Mazur.

Autor: M.Kwiatkowska
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wybory, PO, koalicja, wybory parlamentarne, nowoczesna
SLD chce rozmawiać o programie dla Warmii i Mazur

Działacze warmińsko-mazurskiego SLD zaprosili na poniedziałek szefów regionalnych struktur PO, PSL i Nowoczesnej do wspólnych rozmów o koalicyjnym programie wyborczym dla Warmii i Mazur - poinformował...

Zamknij
RadioOlsztynTV