DZIŚ: 10 °C pogoda dziś

KKS Olsztyn wygrywa po ciężkim spotkaniu w Łomiankach

Kolejna wygrana koszykarek KKS-u Olsztyn. Na trudnym terenie wygrały z rezerwami SMS-u PZKosz Łomianki 73:65.

– Planowaliśmy to zwycięstwo – wyjaśnia Tomasz Sztąberski, trener KKS-u:

Nie wybaczyłbym sobie, gdybyśmy wracali na tarczy. Zwycięstwo przyszło bardzo ciężko, ale sami sobie zgotowaliśmy taki los. Mieliśmy słabszy początek meczu, w drugiej kwarcie wydawało się, że wracamy na właściwą drogę. Po przerwie trzecia kwarta nie była zbyt udana, zanotowaliśmy głupie straty. W ostatniej odsłonie spotkania była duża nerwówka z obu stron.

00:00 / 00:00

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w KKS Olsztyn
Koszykarki KKSu Olsztyn przełamały złą passę. Kolejnym rywalem będzie drugi zespół SMS-u PSKosz Łomianki

To będzie pojedynek sąsiadek z tabeli. Koszykarki KKS-u Olsztyn zmierzą się na wyjeździe z drugim zespołem SMS-u PZKosz Łomianki. Przypomnijmy, że do tej pory podopieczne trenera...