Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kinga Grabowska i Dorota Grzymska laureatkami tegorocznej nagrody Maryny Okęckiej-Bromkowej

Od lewej Kinga Grabowska, Dorota Grzymska

Rada Programowa Radia Olsztyn postanowiła przyznać nagrodę imienia Maryny Okęckiej-Bromkowej ex aequo Kindze Grabowskiej i Dorocie Grzymskiej.

– Rada Programowa Radia Olsztyn postanowiła przyznać tę nagrodę ex aequo – poinformował przewodniczący Rady Robert Szaj.

00:00 / 00:00

Kinga Grabowska została nagrodzona za to, że w swoich audycjach “Porozmawiajmy o życiu” porusza ważne kwestie społeczne dotyczące osób pokrzywdzonych i wykluczonych, a także problemy uzależnionych od alkoholu.

00:00 / 00:00

Dorota Grzymska, która wyspecjalizowała się w szeroko pojętej tematyce społecznej, tworzy m.in. cykliczne audycje na temat zdrowia oraz profilaktyki zdrowotnej. Rada doceniła jej kunszt dziennikarski i wysoki poziom merytoryczny tworzonych przez nią programów.

00:00 / 00:00

Nagroda im. Maryny Okęckiej-Bromkowej jest przyznawana od 2013 roku wyróżniającym się dziennikarzom Radia Olsztyn. Patronka nagrody była znakomitą dziennikarką radiową, pisarką i badaczką folkloru Warmii i Mazur. Była laureatką Złotego mikrofonu – najważniejszej nagrody radiowej w Polsce.

Fot. J.Zybura

Od lewej: Dorota Grzymska i Kinga Grabowska

Autor: W.Chromy
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Radio Olsztyn, nagroda, Dorota Grzymska, Maryna Okęcka-Bromkowa, Kinga Grabowska, uwaga
Spadek liczby zakażeń COVID-19 w kraju i w regionie. Resort zdrowia przedstawił najnowsze dane

Potwierdzono 10 139 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w kraju. W regionie odnotowano 473 zachorowania. Zakażenia w skali kraju potwierdzono u osób z województw: mazowieckiego (1166), dolnośląskiego (1035),...

Zamknij
RadioOlsztynTV