Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kierowca zjechał z drogi i wpadł do rowu. Dwie osoby trafiły do szpitala

Fot. pixabay.com

Olsztyńska policja bada przyczyny wypadku, do jakiego doszło wczoraj przed 22.00 na ul. Płoskiego. Dwie osoby trafiły do szpitala.

18-letni kierowca jadąc ul. Płoskiego w kierunku al. Sikorskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, po czym przeciął pas zieleni i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku BMW. Prędkość była tak duża, że mercedes przejechał jeszcze przez torowisko i wpadł do głębokiego rowu. Kierowca BMW i inni świadkowie pomogli wydostać się z wraku kierującemu, rannemu w głowę 18-latkowi. Kierowca mercedesa był agresywny. Policjanci musieli go obezwładnić i zakuć w kajdanki. Nieprzytomną pasażerkę uwolnili strażacy. Oboje zostali przewiezieni do szpitala.

W miejscu zdarzenia wstrzymano ruch tramwajowy. Po około dwóch godzinach wydobyto pojazd z rowu i uprzątnięto torowisko.

Autor: A. Socha
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, policja, torowisko, Sikorskiego, płoskiego
Pijani sternicy na mazurskich jeziorach. Dzięki policyjnym wodniakom udało się uniknąć tragedii

Policyjni wodniacy mieli w miniony weekend ręce pełne pracy. Wszystko z powodu nietrzeźwych kierujących motorówkami. Do pierwszej interwencji doszło na Jeziorze Mikołajskim – informuje komisarz Izabela...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV