Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kandydat na burmistrza Ostródy z poparciem Zbigniewa Ziejewskiego

Fot. D. Grzymska

Tadeusz Czyczel, dyrektor centrum sportu w Ostródzie wystartuje w wyborach na burmistrza Ostródy. Zarekomendował go na to stanowisko Zbigniew Ziejewski z PSL.

Wiceminister aktywów państwowych przyznał, że decyzję o poparciu podjął na odbywającej się niedawno gali sportu. Jego zdaniem, jeśli Tadeusz Czyczel sprawdził się jako menadżer sportu, to równie dobrze sprawdzi się jako menadżer miasta. Zbigniew Ziejewski zadeklarował także pomoc w realizacji projektów rządowych.

Tadeusz Czyczel, jak na sportowca przystało, zapowiada walkę fair play o fotel burmistrza. Zapewnia także o szerokiej współpracy, gdy wygra w wyborach. Jest już po wstępnych rozmowach z wójtem gminy Ostróda, który liczy na reelekcję. Wspólnie zamierzają zająć się parkingiem przy plaży miejskiej oraz modernizacją strefy aktywności rodzinnej. Hasłem wyborczym Tadeusza Czyczela są słowa „Zgoda buduje, czyli przełom w zarządzaniu Ostródą”.

Kontrkandydatem na stanowisko burmistrza jest Rafał Dąbrowski, któremu Tadeusz Czyczel, gdy wygra, chce zaproponować funkcję swojego zastępcy.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Autor: D. Grzymska
Redakcja: K. Ośko

Więcej w Ostróda, Tadeusz Czyczel
Podwójne zabójstwo w Ostródzie. Córka zamordowanego małżeństwa zatrzymana

27-letnia córka zamordowanego w Ostródzie małżeństwa została zatrzymana. Przedstawiono jej zarzut podwójnego zabójstwa. Policja wystąpi też z wnioskiem o tymczasowy areszt. Ciała 49-letniej kobiety i 57-letniego...

Zamknij
RadioOlsztynTV