Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Podwójne zabójstwo w Ostródzie. Córka zamordowanego małżeństwa zatrzymana

27-letnia córka zamordowanego w Ostródzie małżeństwa została zatrzymana. Przedstawiono jej zarzut podwójnego zabójstwa. Policja wystąpi też z wnioskiem o tymczasowy areszt.

Ciała 49-letniej kobiety i 57-letniego mężczyzny znaleziono w ich mieszkaniu w Ostródzie. Mieli rany kłute i cięte. Policja poszukiwała córki zamordowanego małżeństwa. Kobieta mieszkała z rodzicami.

Podkom. Michał Przybyłek poinformował w czwartek, że 27-latka została zatrzymana. Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na postawienie jej zarzutu podwójnego zabójstwa. Grozi za to dożywocie.

27-latkę zatrzymał patrol policji w powiecie ostródzkim, w pobliskiej miejscowości

– podkreślił Przybyłek.

Policję w środę powiadomił jeden z członków rodziny, że 57-letni mężczyzna nie pojawił się w pracy. Zaniepokojony krewny przyszedł pod dom bliskich. Mając przeczucie, że stało się coś złego, poprosił policję o interwencję. Policjanci weszli siłowo do mieszkania. Na podłodze w jednym z pomieszczeń znaleźli ciała 49-letniej kobiety i 57-letniego mężczyzny. Małżonkowie mieli rany cięte i kłute. Grupa dochodzeniowo-śledcza z technikami kryminalistyki pod nadzorem trzech prokuratorów wykonywała na miejscu czynności.

Śledczy na podstawie zabezpieczonych śladów i sposobu ułożenia zwłok wstępnie ustalili, że do śmierci małżeństwa przyczyniły się osoby trzecie. Policja rozpoczęła poszukiwania zameldowanej w tym mieszkaniu córki zamordowanego małżeństwa. W środę wieczorem zatrzymano kobietę i przewieziono na izbę zatrzymań.

Posłuchaj relacji Leszka Tekielskiego

00:00 / 00:00

Autor: A. Libudzka (PAP) / L. Tekielski
Redakcja: M. Rutynowski

Ciała dwóch osób w mieszkaniu w Ostródzie. Policja nie wyklucza zabójstwa

Więcej w córka, Ostróda, zabójstwo, zatrzymanie, zarzut, video, uwaga
Rzadkie choroby dotykają miliony osób. Olsztyn jednym z najlepszych ośrodków leczenia

Dziś (29 lutego) obchodzimy Światowy Dzień Chorób Rzadkich. Ze statystyk wynika, że cierpi na nie około 300 milionów ludzi. Szczególnymi przypadkami wśród najmłodszych zajmuje się Wojewódzki...

Zamknij
RadioOlsztynTV