Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

K.Bukowiecki: „Olsztyn to jest moje miasto”

Konrad Bukowiecki z wizytą w Radiu Olsztyn. Fot. M.Świniarski

Po zmianie barw klubowych, Konrad Bukowiecki, który z Gwardii Szczytno przeniósł się do AZS-u UWM Olsztyn, planuje kolejne ciężkie treningi. Znakomity kulomiot odwiedził naszą rozgłośnię i zdradził nam plany na najbliższy miesiąc. A są one bardzo intensywne.

Jutro (czwartek) lecę na obóz do RPA, skąd prosto polecę do Ostrawy, gdzie 25 stycznia będę miał swój pierwszy start w tym roku.

– mówi Konrad Bukowiecki i przyznaje, że choć rok się dopiero zaczyna, to jego przygotowania są w pełni. Przygotowania – dodajmy – bardzo ciężkie.

Nigdy nie miałem tak ciężkich przygotowań, dlatego nigdy nie skupiałem się nad rzeczami pobocznymi, jak motoryka, bieganie, czy chodzenie po górach. Zrzuciłem 8 kg w porównaniu z zeszłym rokiem, więc jestem dobrze przygotowany i dynamicznie, i motorycznie.  A te przygotowania nadal trwają.

– dodaje halowy Mistrz Europy z 2017 roku.

Posłuchaj

Długa rozmowa z Konradem Bukowieckim – m.in. o znajomości z Marcinem Gortatem, planach na Igrzyska Olimpijskie w Tokio oraz współpracy z… największym rywalem na arenie krajowej – w niedzielnym Magazynie Sportowym Radia Olsztyn po 18:05.

M.Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w AZS UWM Olsztyn, Konrad Bukowiecki
Konrad Bukowiecki zmienia Szczytno na Olsztyn!

W świecie klubowych dyscyplin sportu, taki ruch byłby określony mianem hitu transferowego - jedna z polskich nadziei olimpijskich na Igrzyska w Tokio, czołowy kulomiot świata - Konrad...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV