Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Konrad Bukowiecki zmienia Szczytno na Olsztyn!

Teraz – na wszystkich zawodach, Konrad Bukowiecki będzie występował jako zawodnik AZS UWM. fot.: Pawel Skraba, Biuro Prasowe Akademickiej Reprezentacji Polski

W świecie klubowych dyscyplin sportu, taki ruch byłby określony mianem hitu transferowego – jedna z polskich nadziei olimpijskich na Igrzyska w Tokio, czołowy kulomiot świata – Konrad Bukowiecki – zmienia klub!

Dotąd reprezentujący Gwardię Szczytno 20-latek, przeniósł się do AZS-u UWM Olsztyn. Jak mówi, w Olsztynie jest większa szansa na wsparcie lokalnych władz.

Posłuchaj

Do tej pory Konrad Bukowiecki reprezentował Polskę na najważniejszych imprezach seniorskich i młodzieżowych. Jest rekordzistą i mistrzem świata juniorów oraz seniorskim, halowym mistrzem Europy. Półtora roku temu wystąpił też w finale Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Teraz – szykuje się do kolejnego sezonu, co efektownie dokumentuje w mediach społecznościowych.

M.Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w AZS UWM Olsztyn, Konrad Bukowiecki
Zakończyła się Letnia Uniwersjada. Zawodnicy z Warmii i Mazur zdobyli 2 medale

25 medali zdobyli polscy zawodnicy podczas 29. Letniej Uniwersjady w Tajpej. Biało-czerwoni cieszyli się z siedmiu złotych, dziewięciu srebrnych i dziewięciu brązowych medali. Krążki przywieźli też...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV