DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro

Joanna Wołosz najlepszą siatkarką w Polsce

Joanna Wołosz, fot. Jacek Żukowski

Elblążanka Joanna Wołosz, rozgrywająca mistrzyń Polski Chemika Police i reprezentacji Polski, wybrana najlepsza siatkarką w sezonie 2015-2016 w polskiej lidze.

Ten sezon dla elblążanki był bardzo udany, bo z drużyną zdobyła też Puchar i Super Puchar Polski. Zawodniczka jest wychowanką Truso Elbląg. Grała m.in. we Wrocławiu i Bielski Białej, a także we Włoszech z zespole Yamamay Busto Arsizio, z którym wywalczyła wicemistrzowstwo kraju i drugie miejsce w Lidze Mistrzyń.

Zdobyty kilka dni temu medal Mistrzostw Polski jest jej pierwszym seniorskim, bo ma już złoto, ale w kategoriach młodzieżowych. Ten ostatni sprawił Joannie Wołosz wyjątkową radość.

00:00 / 00:00

Rozmowa z najlepszą siatkarką minionego sezonu – w niedzielę w Magazynie Sportowym Radia Olsztyn.

(mstan/bsc)

Więcej w siatkówka, siatkarka
Indykpol AZS Olsztyn – Łuczniczka Bydgoszcz 3:1

W drugim meczu o 9. miejsce w PlusLidze siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn wygrali w Uranii z Łuczniczką Bydgoszcz 3:1 (25:19, 22:25, 25:23, 25:16). Stan rywalizacji do...