Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jakie objawy po szczepieniu przeciw COVID-19 mogą świadczyć o zakrzepicy? Posłuchaj audycji Na zdrowie

Fot. Adobe Stock

Jakie objawy po szczepieniu przeciw COVID-19 mogą świadczyć o zakrzepicy? Posłuchaj audycji Na zdrowie.

Obawy związane z rzadkimi przypadkami wystąpienia zakrzepicy po szczepionkach przeciw COVID-19. Czy można określić, kto jest w grupie ryzyka i nie powinien tych szczepionek przyjmować oraz jak objawia się zakrzepica – wyjaśnia Sławomir Ogórek z Poradni Medycyny Rodzinnej Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

00:00 / 00:00

Rola witaminy C w organizmie. Czy leczy przeziębienie, czy lewoskrętna witamina C rzeczywiście jest lepsza? Mówi prof. UWM Michał Majewski – kierownik Katedry Farmakologii i Toksykologii Wydziału Lekarskiego UWM w Olsztynie.

Wielu pacjentów wierzy w informacje, że duże dawki witaminy C pomagają zwalczyć raka. Czy rzeczywiście dożylne wlewy tej witaminy mogą wspomóc terapię nowotworową? Jaki jest aktualny stan wiedzy i badań na ten temat wyjaśnia prof. Sergiusz Nawrocki – kierownik Katedry Onkologii UWM w Olsztynie i kierownik Kliniki Radioterapii Szpitala MSWiA W-M Centrum Onkologii w Olsztynie.

00:00 / 00:00

Program profilaktyczny wczesnego wykrycia raka płuc realizowany przez Szpital Pulmonologiczny w Olsztynie. Kto może z niego skorzystać mówi dr Joanna Pawlak- pulmonolog.

00:00 / 00:00

Autor: A. Lipczyńska
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w leczenie, COVID-19, Na Zdrowie
Weekendowy spadek liczby zakażeń. W regionie najwięcej przypadków w Olsztynie, najmniej na Mazurach

Minionej doby w Polsce potwierdzono 12 tysięcy 153 nowe przypadki koronawirusa, z czego 256 na Warmii i Mazurach - poinformowało Ministerstwo Zdrowia. Zmarło 207 zakażonych osób....

Zamknij
RadioOlsztynTV