Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jacek Protas: Nie możemy dać się zaangażować w wyścig szczurów – kto komu da więcej. Nie tędy droga

Fot. A. Chmielewska

– Nasze konwencje wyborcze były skromne – podsumował w Porannych pytaniach  trzy weekendowe spotkania poseł Platformy Obywatelskiej Jacek Protas.

Szef PO na Warmii i Mazurach zwrócił uwagę na to, że Prawo i Sprawiedliwość przygotowało najbardziej okazałą konwencję programową:

Chyba w konwencjach programowych nie chodzi o to, kto fajniej wypadnie. Jeśli chodzi o rozmach, zaangażowanie środków finansowych to oczywiście PiS przebił wszystkich. My nawet złożyliśmy zapytanie do pana Brudzińskiego, do szefa sztabu PiS-u, o koszty takiej konwencji. Te środki na kampanię wyborczą są ograniczone, a PiS się zachowuje, jakby żadnych ograniczeń nie było.

– Musimy pokazać różnicę między naszą ofertą a ofertą PiS – stwierdził Szef PO na Warmii i Mazurach. Protas zaznaczył, że licytacja na obietnice nie jest drogą do zwycięstwa Koalicji Obywatelskiej w wyborach.

Nie możemy dać się zaangażować w wyścig szczurów – kto komu da więcej. Wyskoczymy, może jeszcze coś, może coś tu dołożymy itd. Nie tędy droga. Musimy pokazać jasno swoją drogę i swoje propozycje dla Polaków i nie licytować się z PiS-em. Oni obiecują wszystko i wszystkim.

Poseł Jacek Protas kandyduje do Sejmu z numerem jeden z listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu elbląskim.

Posłuchaj rozmowy Krzysztofa Kaszubskiego z Jackiem Protasem

00:00 / 00:00

Redakcja: A. Chmielewska za K. Kaszubski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PiS, wybory, PO, Jacek Protas
Kolejny samorząd skorzysta z dofinansowania na remont dróg. Ponad 12 mln trafiło do gminy Stawiguda

Gmina Stawiguda jest kolejną w województwie, która skorzysta z Funduszu Dróg Samorządowych. W sumie 11 ulic i dróg w gminie zostanie wyremontowanych. Do rozpoczęcia procedur przetargowych...

Zamknij
RadioOlsztynTV