JUTRO: 4 °C pogoda jutro

II liga. Mistrzowski występ Sokoła Ostróda i pojedynek dwóch Olimpii

Materiały prasowe Sokoła Ostróda Fot. S28

Beniaminek tegorocznych rozgrywek, Sokół Ostróda, strącił z fotela lidera drugiej ligi.

Mazurska drużyna pokonała na wyjeździe spadkowicza z zaplecza ekstraklasy – Wigry Suwałki 2:1 (do przerwy remis 1:1). Mówi trener Sokoła Piotr Jacek.

00:00 / 00:00

Olimpia Elbląg pokonała natomiast na własnym boisku swoją imienniczkę z Grudziądza 3:1. Bramki dla żółto-biało-niebieskich zdobyli Janusz Sudrykowski w 13. minucie, Wojciech Zyska w 66. i Marcin Bawolik w 83.  minucie spotkania. Honorowego gola dla gości strzelił Omid Popalzay w 16 minucie i była to bramka na 1:1.

Posłuchajmy co powiedział po tym spotkaniu trener Olimpii Elbląg Jacek Trzeciak.

Zabrakło cech zespołowych w moim zespole – mówi trener Olimpii Grudziądz Paweł Cretti.

Autor: K.Piascka/M.Świniarski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

Więcej w II liga, Olimpia Elbląg
Pewna wygrana Olimpii Elbląg w rozgrywkach II ligi

W 12. kolejce piłkarskiej II ligi Olimpia Elbląg pokonała na własnym boisku swoją imienniczkę z Grudziądza 3:1. Bramki dla żółto-biało-niebieskich zdobyli Janusz Surdykowski w 13 minucie,...