I liga – 5 kolejka: Biało-niebiescy wciąż bez wygranej. Stomil-Puszcza 1:1

Kolejne rozczarowanie po meczu Stomilu Olsztyn. Biało – niebiescy nie potrafili wykorzystać atutu własnego boiska i zremisowali z beniaminkiem I ligi Puszczą Niepołomice 1:1.

Bramkę dla olsztynian w 20 minucie zdobył Dominik Kun, a wyrównał w 81 minucie spotkania Paweł Moskwik. W 50 minucie meczu Paweł Łukasik nie strzelił rzutu karnego, a od 68 minuty, gdy drugą żółtą, a w efekcie czerwoną kartkę ujrzał Tomasz Bzdęga, Stomil grał w dziesiątkę.

Mówiło się, że to mecz o głowę trenera Zbigniewa Kaczmarka. Prezes Stomilu – Jacek Czałpiński – zaprzeczył jednak tym informacjom.

00:00 / 00:00

Skoro trener Zbigniew Kaczmarek jest bezpieczny, to teraz czas na jego komentarz do meczu.

Trener Puszczy Niepołomice – Dariusz Wójtowicz.

Znakomity mecz w biało-niebieskim trykocie zagrał Dominik Kun.

Jak było z tą feralną jedenastką? O tym – niefortunny strzelec – Paweł Łukasik.

Zawodnik Puszczy – Sebastian Janik.

(rozmawiał Maciek Świniarski)
…………………………………………………………….

Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice 1:1 (1:0)
1:0 – Dominik Kun (20′), 1:1 – Paweł Moskowik (82′)
Stomil Olsztyn: Piotr Skiba – Janusz Bucholc, Arkadiusz Koprucki, Rafał Remisz, Kamil Hempel- Dominik Kun (90′ Bartosz Papka), Paweł Głowacki, Łukasz Jegliński, Grzegorz Lech (77′ Daniel Michałowski), Tomasz Bzdęga – Paweł Łukasik (72′ Piotr Łysiak).
Puszcza Niepołomice: Andrzej Sobieszczyk – Damian Szymonik, Arkadiusz Lewiński, Marcin Biernat, Michał Mikołajczyk – Mateusz Cholewiak, Longinus Uwakwe (70′ Wallace), Łukasz Nowak (70′ Bartosz Biel), Dawid Kałat (87′ Paweł Strózik), Sebastian Janik – Paweł Moskwik.

Komplet wyników 5. kolejki spotkań I ligi piłki nożnej w sezonie 2013/2014
Olimpia Grudziądz – GKS Bełchatów 0:2 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia 0:3 (0:2)
GKS Katowice – Miedź Legnica 1:0 (0:0)
Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Chojniczanka Chojnice 0:0
GKS Tychy – Kolejarz Stróże 0:3 (0:0)
Wisła Płock – Dolcan Ząbki 2:2 (2:1)
Flota Świnoujście – Energetyk ROW Rybnik 1:1 (1:0)
Okocimski KS Brzesko – Górnik Łęczna 1:2 (0:1)

Więcej w I liga, Stomil Olsztyn
I liga – 4 kolejka: Porażka w Stróżach. Zabrakło 2 minut…

Po raz pierwszy w sezonie piłkarze Stomilu schodzili z boiska pokonani. W 4. kolejce I ligi olsztynianie przegrali w Stróżach z Dolcanem 0:1. Stomil grał od...