Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Groźny gangster z Pruszkowa zatrzymany przez CBŚP [FILM]!

Funkcjonariusze CBŚP zatrzymali pod Olsztynem jednego z liderów gangu pruszkowskiego. Dariusz B. ps. „Bysiu” był poszukiwany listem gończym za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, wymuszenia rozbójnicze, handel bronią i dużą ilością narkotyków.

Gangster wpadł w zasadzkę w Trękusku. To właśnie w warmińsko-mazurskim 50-letni Dariusz B. pełnił przed lata rolę „majora” w strukturach gangu pruszkowskiego i rozprowadzał znaczne ilości narkotyków. O szczegółach zatrzymania mówi komisarz Agnieszka Hamelusz, rzecznik prasowy komendanta Centralnego Biura Śledczego Policji.

Od kilku lat policjanci deptali „Bysiowi” po piętach. Jak już byli pewni jego tożsamości zorganizowali zasadzkę. Zatrzymali samochód, w którym pasażerem był poszukiwany „Bysiu”. Był spakowany, tak jakby spodziewał się, że wpadnie

– mówi rzecznik Hamelusz.

00:00 / 00:00

Zatrzymany był wzywany na wiele spraw dotyczących gangsterów przed warszawskimi sądami, ale nie odpowiadał na wezwania. Nie zgłosił się też do więzienia, gdzie miał odbyć sześcioletni wyrok. Teraz nie stawiał oporu w czasie zatrzymania. Wkrótce zostanie przewieziony do zakładu karnego.

(kan/ls)

 

fot. www.cbsp.policja.pl

 

fot. www.cbsp.policja.pl

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w narkotyki, Trękusek, CBŚP
Sprowadzał narkotyki z Hiszpanii i rozprowadzał w Polsce

2,5 miliona złotych warte są narkotyki, których przemyt z Hiszpanii do Polski zlecał mieszkaniec powiatu olsztyńskiego. 47-latek trafił do aresztu. Został zatrzymany po tym jak część...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV