JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Gra wyglądała lepiej, ale wynik bez zmian. Przegrana Warmii Energa Olsztyn

Gra wyglądała zdecydowanie lepiej niż przed tygodniem, jednak kibice Warmii Energa Olsztyn na pierwsze zwycięstwo pod wodzą nowego trenera będą musieli jeszcze poczekać. Warmiacy ulegli w Białej Podlaskiej wiceliderowi tabeli – miejscowemu AZS-owi AWF 25:28.

– Jest światełko w tunelu – przyznał szkoleniowiec olsztyńskiej drużyny Igor Stankiewicz.

W pierwszej połowie były momenty dobrej gry naszego zespołu. Prowadziliśmy nawet 9:3. W drugiej połowie do 45. minuty mecz był remisowy. W przeciągu ostatnich 15 minut przeciwnik nam odskoczył i nie udało się nam go dojść. (…) Nie wykorzystaliśmy w tym czasie swoich szans. Jest co robić, potrzebny jest nam czas.

00:00 / 00:00

W grupie A 1. ligi także porażki zespołów z Warmii i Mazur. KPR Elbląg przegrał u siebie z rezerwami SMS-u ZPRP Płock 24:26, natomiast Szczypiorniak Olsztyn uległ na własnym parkiecie 26:28 rezerwom… SMS-u ZPRP Kwidzyn.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: M. Rutynowski

Więcej w Piłka ręczna
Warmia Energa zagra na wyjeździe z wiceliderem

Przed drużyną Warmii Energa Olsztyn wyjazdowa potyczka z AZS AWF Biała Podlaska. Oba kluby znajdują się na przeciwległych biegunach ligowej tabeli Ligi Centralnej. AZS zajmuje 2....