DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro

Goście lepsi od Dekorglassu Działdowo

W mijającym tygodniu Dekorglass Działdowo mierzył się we własnej hali z liderem tabeli – Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki.

Podopieczni Michała Dziubańskiego przegrali 1:3. Trener działdowskiej drużyny przyznaje jednak, że to był dobry mecz. – Kilka elementów jest do poprawy – dodał Jakub Dyjas z Dekorglassu.

W ligowej tabeli Dekorglass aktualnie na 3. pozycji. Kolejne spotkanie ligowe działdowianie zagrają w piątek 5 kwietnia, u siebie z Polonią Bytom.

Zawodnicy Dekorglassu przywieźli jednak 5 medali z Indywidualnych Mistrzostw Polski, które zakończyły się w Gdańsku. Samuel Kulczycki został podwójnym Mistrzem Polski, w singlu oraz deblu z Maciejem Kubikiem. Dodajmy, że Kulczycki w półfinale pokonał broniącego tytułu Jakuba Dyjasa – ten zdobył brązowy medal. Samuel Kulczycki wywalczył też brązowy medal w mikście z Zuzanną Wielgos.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Niebojewska

Więcej w sport, Dekorglass Działdowo
Ważne zwycięstwo Startu Elbląg

W 21. kolejce Superligi piłkarek ręcznych ważne zwycięstwo odniósł elbląski Start, który w grupie drużyn walczących o utrzymanie, pokonał w Łańcucie Galiczankę Lwów 30:24 (12:15). Tym...