Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Gmina, która przyciąga rodziny. W Stawigudzie odbył się piknik rodzinny

Fot. Gmina Stawiguda

Tłumy na pikniku rodzinnym w Stawigudzie. Na boisku szkolnym można całymi rodzinami dobrze się zabawić, smacznie zjeść, obejrzeć występy artystów, postrzelać i sprawdzić się w różnych dyscyplinach sportowych.

Piknik odbywa się pod hasłem „Zaczarowana Gmina, Zaczarowana Ławeczka, Zaczarowany Dzień”, a jego celem jest integracja mieszkańców, ale przede wszystkim rodzin. Na uczestników czekał także olbrzymi tort. Uczestnicy podkreślali, ze jest to zawsze wielkie wydarzenie w ich gminie i bardzo chętnie w nim uczestniczą.

Fot. D. Grzymska

Frekwencja jak zwykle dopisała, bo jak mówią mieszkańcy, gmina Stawiguda to jedna wielka rodzina. Piknik odwiedził wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki.

To jest doskonała okazja do afirmowania rodziny, bo rodzina to ogromna wartość – wszyscy członkowie rodzin od najmłodszych do najstarszych. Bardzo się cieszę, że mogę w tym przedsięwzięciu brać udział i zwyczajnie odpocząć, bo taki ma charakter piknik w Stawigudzie.

00:00 / 00:00

Jednym z organizatorów pikniku był Urząd Gminy w Stawigudzie. Wójt Michał Kontraktowicz przekonuje, że jeśli mieszkańcom stworzy się dobre warunki do życia, to chętnie uczestniczą w różnego rodzaju przedsięwzięciach.

To jest tak naprawdę ogrom pracy pracowników szkoły i gminy oraz wszystkich ludzi, którzy przyłożyli się do tego, że można z tak wielu rzeczy skorzystać. Faktycznie jest tak, że nasz gmina przyciąga na takie imprezy olbrzymie ilości rodzin. To jest dla mnie wielka radość.

00:00 / 00:00

Piknik zorganizowali urząd gminy oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie. Piknik wpisuje się w obchody Dni Rodziny.

Fot. D. Grzymska

Fot. D. Grzymska

Fot. Gmina Stawiguda

Autor: D. Grzymska
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wojewoda, wójt, atrakcje, piknik, Stawiguda, integracja, Piknik Rodzinny, Dni Rodziny
Piknik służb mundurowych w Olsztynie. Spotkali się w szczytnym celu

W Paku Jakubowym w Olsztynie spotkali się przedstawiciele służb mundurowych z całego regionu. Pokazują kulisy swojej pracy. Imprezie towarzyszy zbiórka na rzecz 17-miesięcznej Kingi Rydz z...

Zamknij
RadioOlsztynTV