Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Głupcy pod sztandarem nieba

Katastroficzne kino w audycji Do Zobaczenia. Będzie katastrofa rodzinna, religijna i naturalna. „Głupcy” Tomasza Wasilewskiego dewastują kolejne tabu i bez wątpienia podzielą oraz zaszokują widzów.

Prowokacyjny film z Dorotą Kolak i Łukaszem Simlatem w kinach. Telewizyjni widzowie z całego świata byli zaszokowani, gdy młodzieżowy zespół piłkarski utknął w zalanej monsunowym deszczem tajskiej jaskini. „13 żyć” to rasowe kino katastroficzne o akcji ratunkowej, w którą zaangażowani byli nurkowie całego świata. Reżyseruje fachura Ron Howard, a na pokładzie Viggo Mortensen i Colin Farrell.

Co się stało w spokojnej mormońskiej społeczności z miasteczka w stanie Utah? „Pod sztandarem nieba” z Disney+ to mocny, oparty na faktach kryminał o głośnym morderstwie w środowisku mormonów z Andrew Garfieldem w głównej roli.

Do wysłuchania audycji Do Zobaczenia zapraszają Monika Szczygło i Łukasz Adamski.

Posłuchaj audycji Do Zobaczenia

00:00 / 00:00

 

Autor: Ł. Adamski
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

 

Więcej w film, kino, kultura, do zobaczenia
Wirtualny teatr historii. Wystawa we Fromborku dodatkową wakacyjną atrakcją

W okolicach promenady we Fromborku można oglądać specjalną objazdową ekspozycję wirtualnego teatru historii "Niepodległa". Wystawa jest bezpłatna. Tomasz Fliszkiewicz z biura zespołu objazdowej wystawy wyjaśnił, co...

Zamknij
RadioOlsztynTV