Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Franz Maurer nie bierze jeńców! „Psy 3″ rozszarpały box office

Materiały prasowe.

Blisko 400 tysięcy widzów obejrzało film w ciągu 3 dni od premiery. Film Władysława Pasikowskiego z najlepszym otwarciem 2020 roku.

W miniony piątek na ekrany kin weszła długo oczekiwana kontynuacja kultowej serii Władysława Pasikowskiego – „Psy 3. W imię zasad”. Film w ciągu pierwszych 3 dni od premiery przyciągnął do kin 386 945 osób. To najlepszy weekend premierowy w karierze Władysława Pasikowskiego. „Psy 3. W imię zasad” już teraz zobaczyło w kinach więcej osób, niż pierwszą część kultowego cyklu, która w 1992 roku przyciągnęła przed ekrany łącznie 301 tysięcy widzów.

Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Ł.A/mat. prasowe

 

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Iwona Arent: Dzięki temu wyrokowi opinie biegłych przestają być niepodważalną wyrocznią

To precedensowy wyrok, który zmienia kwestię odpowiedzialności biegłych sądowych. Teraz mogą odpowiadać za swoje opinie - tak zdecydował Sąd Najwyższy. Podstawą była sprawa mieszkańca Olsztyna, który...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV