Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Francuz zwycięzcą rajdu Wysoka Grzęda Baja Poland. Jak wypadły załogi z Warmii i Mazur?

Zwycięzca rajdu Stephane Peterhansel. Fot. bajapoland.eu

Francuski mistrz kierownicy – Stephane Peterhansel, jadący Mini All4 Racing, zwyciężył w rajdzie Wysoka Grzęda Baja Poland. To pierwszy sukces Francuza w szczecińskiej imprezie.

Krzysztof Hołowczyc uplasował się na 7. miejscu w klasyfikacji Pucharu Świata. W rywalizacji Dacii Duster bardzo dobrze zaprezentowały się załogi z Warmii i Mazur. Drugie miejsce w Baja Poland zajął Tadeusz Rzeżuchowski. Jego pilot – Wojciech Jermakow przyznaje, że warunki tegorocznych zawodów były ekstremalne.

00:00 / 00:00

Trzecie miejsce w rywalizacji samochodów Dacia Duster zajęła załoga Maciej Grabowski/Adam Binięda. Pilot z Bartoszyc przyznał, że warmińsko-mazurska ekipa dała radę mimo trudnych warunków.

00:00 / 00:00

Posłuchajmy teraz pilota z Olsztyna – Daniela Siatkowskiego, który pomagał na prawym fotelu Wojciechowi Musiałowi w zajęciu 4. miejsca w rywalizacji Dacii Duster w Baja Poland.

00:00 / 00:00

Załoga Tadeusz Rzeżuchowski / Wojciech Jermakow. Fot. Dacia Duster Motrio Cup

Autor: P.Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
W Olsztynku spotkali się czołowi specjaliści z branży żywności ekologicznej

W Olsztynku gościli czołowi specjaliści z Polski związani z żywnością wysokiej jakości. BioTech, czyli spotkanie profesjonalistów z branży żywności ekologicznej, zostało zorganizowane przez Rolniczą Spółdzielnię Produkcyjną...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV