Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -2 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Ferie w mieście nie oznaczają ferii w domu”. Co proponuje Elbląg uczniom?

W czasie zimowych ferii 15 tysięcy uczniów elbląskich szkół może liczyć na wiele propozycji spędzenia wolnego czasu w mieście. W ich organizację zaangażowały się placówki i instytucje kultury, m.in. muzeum, Galeria EL, biblioteka czy szkoły.

Jest oferta dla maluchów i nastolatków, od sportu i rekreacji, przez twórcze rozrywki plastyczne czy muzyczne po gry planszowe lub spotkania w bibliotekach. Każdy znajdzie coś dla siebie, a wszystkie propozycje są bezpłatne.

– Zimową przerwę w nauce można spędzić ciekawie i bezpiecznie, bo ferie w mieście nie oznaczają ferii w domu – wyjaśnia Joanna Urbaniak, rzeczniczka prezydenta Elbląga.

00:00 / 00:00

Dużą popularnością cieszą się pół zimowiska dla najmłodszych , które w tym roku organizują cztery placówki. Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane na długo przed rozpoczęciem ferii.

SPRAWDŹ szczegółowy program feriiAutor: M. Stankiewicz
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, dzieci, uczniowie, ferie, radość, wakacje
Szkoła kulinarna, zajęcia sportowe i kino. Ferie z biblioteką w Gronowie Elbląskim

Zajęcia plastyczne, sportowe, szkoła kulinarna i zimowe ognisko. Te i wiele innych propozycji na najbliższe dwa tygodnie ferii przygotowała biblioteka publiczna w Gronowie Elbląskim wraz z...

Zamknij
RadioOlsztynTV