Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Europa Plus popiera Białkowską

Marek Siwiec popiera kandydaturę Ewy Białkowskiej na prezydenta Elbląga, fot. Mira Stankiewicz

Europa Plus popiera Ewę Białkowską na prezydenta Elbląga. Dziś europoseł Marek Siwiec spotkał się z kandydatami do Rady Miasta z Ruchu Palikota Elbląg Plus.Uczestniczył też w otwartej debacie z elblążanami.

Chcemy, aby nasi eksperci gospodarczy wsparli Ewę Białkowską i jej kolegów z listy. Chodzi o wiedzę, jak najlepiej wykorzystać fundusze unijne dla rozwoju miasta. Będziemy mieli okazję o tym porozmawiać, bo w tej kadencji dużo będzie zależeć od Rady Miasta.  – mówił na konferencji prasowej poseł Marek Siwiec.

To wsparcie jest potrzebne, w wielu kwestiach mamy te same poglądy. Potrzebujemy eksperckiej wiedzy w sprawach zarządzania i unijnych dotacji, poseł Siwiec jest takim ekspertem. – powiedziała Białkowska.

Marek Siwiec przypomniał, że Ewa Białkowska i Ruch Palikota Elbląg Plus ma także osobiste wsparcie byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. (mstank/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w polityka, wybory, Marek Siwiec, Europa Plus
PiS szykuje w Elblągu ofensywę

W najbliższy weekend do Elbląga zawita Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości, który będzie wspierać kampanię wyborczą Jerzego Wilka i kandydatów do Rady Miasta. Elbląg odwiedzi ponad...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV