Elblążanie pobiegli z Piekarczykiem
Blisko 700 zawodników wystartowało w elbląskim Biegu Piekarczyka.
W tym roku organizatorzy przygotowali trudną trasę. Pogoda również nie pomagała zawodnikom.
Podczas biegu jednemu z sędziów – Andrzejowi Łąckiemu – wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki wręczył odznaczenie. To medal za dzielność i odwagę.
Bieg Piekarczyka odbył się po raz ósmy. Pierwszy linię mety przekroczył Kenijczyk Dominic Musyimi, tuż za nim przybiegł zawodnik z Białorusi Henada Verkhavodkin, a trzecie miejsce zajął kaliningradczyk Aleksander Radnikov.
(apuz/łw)

























![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)







