Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ekshibicjonista przed szkołą podstawową w Olsztynie. Sprawę bada policja

Fot. Fotolia.com

Zgłoszenie o mężczyźnie, który miał obnażać się pod szkołą podstawową przy ulicy Kościuszki wpłynęło do dyżurnego miasta w środę. Podejrzanie zachowujący się człowiek  miał pojawić się pod szkołą po 7.00 rano.

Zaniepokojeni  rodzice poinformowali dyrekcję szkoły, a ta wezwała patrol policji. Pomimo przeszukania okolicy nie udało się  zatrzymać bezwstydnika. – Aktualnie policjanci wykonują czynności, które mają na celu zweryfikowanie, czy taka sytuacja i podejrzane zachowanie mężczyzny, miało miejsce oraz jakie były tego okoliczności. – tłumaczy sierżant sztabowy Izabela Kołpakowska z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Informacja o incydencie  dotarła już do wszystkich olsztyńskich szkół. Pedagodzy maja przeprowadzić pogadanki na temat zagrożenia z uczniami, a także ich rodzicami.

Za każdym razem w  przypadku zaobserwowania niepokojących zachowań w okolicach szkół należy wzywać policję lub powiadamiać dyrekcje placówek.

Autor: K. Grabowska
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w szkoła, pedofil
Pięć szkół z Warmii i Mazur w pierwszej setce najlepszych polskich liceów i techników

Ranking po raz 20. przygotował miesięcznik „Perspektywy”. Pod uwagę brano wyniki matur, olimpiad przedmiotowych, a w przypadku techników także wyniki egzaminu zawodowego. Spośród warmińsko-mazurskich liceów najlepiej...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV