EKS Start Elbląg przegrywa u siebie z Pogonią Szczecin

Piłkarki ręczne EKS Startu Elbląg przegrały z Pogonią Szczecin 24:29 (11:10).

Podopieczne Andrzeja Niewrzawy obiecująco rozpoczęły spotkanie, prowadząc na początku 4:1. Z czasem jednak gra się wyrównała, i już do końca pierwszej połowy spotkania wynik oscylował w granicach remisu, jednak po 30 minutach to elblążanki prowadziły 11:10.

W drugiej połowie przez długi czas wynik wydawał się być sprawą otwartą, jednak w ostatnich 10 minutach to drużyna z Pomorza Zachodniego wrzuciła wyższy bieg. Ostatecznie EKS przegrał z Pogonią 24:29.

Redakcja: A. Dybcio

Więcej w Andrzej Niewrzawa, Pogoń Szczecin
Ważą się losy piłki ręcznej w Elblągu. Męski zespół wycofał się z rozgrywek, żeński traci najważniejsze zawodniczki

Problemy mają drużyny grające na najwyższym szczeblu rozgrywek, bo grupy młodzieżowe mają się dobrze. Męski zespół Mebli Wójcik zrezygnował z superligi. Chwilę potem również z I...