Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 5 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - WYNIKI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dziś sąd zdecyduje o tymczasowym aresztowaniu dwóch mężczyzn. Mają związek z zabójstwem 68-latki z Olecka

Fot. fotolia

Zarzuty niepowiadomienia organów ścigania o zbrodni postawiła prokuratura dwóm mężczyznom zatrzymanym po zabójstwie 68-letniej kobiety w Olecku.

Jak poinformował rzecznik prokuratury okręgowej w Suwałkach Ryszard Tomkiewicz, śledczy nie wykluczają też innych zarzutów.

Ciało kobiety znaleziono w poniedziałek w jej mieszkaniu. Policję zawiadomiła o tym mieszkanka Olecka. 68-latka została zamordowana. Śledczy podają, że miała podcięte gardło, zadano jej także wiele ciosów ostrym narzędziem.

Zatrzymani w tej sprawie dwaj mężczyźni, w wieku około 50 i 20 lat, usłyszeli zarzuty niepoinformowania organów ścigania o zabójstwie. Prokuratura zdecydowała o skierowaniu wniosków o areszt dla podejrzanych. Dziś sąd je rozpatrzy i podejmie decyzję.

We wtorek przeprowadzono sekcję zwłok kobiety, ale prokuratura nie ujawnia szczegółów. Nie podaje także okoliczności zabójstwa.

Autor: PAP/K.Piasecka
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sąd, prokuratura, sledztwo, OLecko, morderstwo
Przed Sądem Okręgowym w Olsztynie rozpoczął się proces obywatela Indii oskarżonego o podwójne zabójstwo i usiłowanie zabójstwa

23 grudnia zeszłego roku w gospodarstwie agroturystycznym w gminie Olsztynek obywatel Indii Jacob K. zabił ciosami nożem swojego rodaka oraz obywatela Egiptu, a drugiego rodaka ranił....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV