Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: -1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dzień Babci i Dziadka. Za co kochamy babcie i dziadków?

Dzień Babci w olsztyńskim Przedszkolu Miejskim nr 39. Fot. Łukasz Węglewski

Dziś Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka, czyli wyjątkowych osób dla każdego malucha, ale też dla nieco starszych. Zapytaliśmy mieszkańców Olsztyna, za co tak bardzo kochają swoje babcie i dziadków?

Robią pyszne obiady. (…) Babcie kocham za to, że jak zawsze do niej przychodzę, to ma zawsze coś słodkiego. (…) Pieką dobre ciasta i dobre obiady, a u babci zawsze zjadam cały obiad.

00:00 / 00:00

Ale nie tylko o kulinaria tu chodzi – babcie i dziadkowie robią z wnukami mnóstwo wspaniałych rzeczy.

Bawić się, czytać książeczki. (…) Z jednym dziadkiem grałem w badmintona, w squasha i siatkówkę. Czasem wygrywam. (…) Przytulają mnie i oglądają ze mną filmy. (…)

00:00 / 00:00

Czego w takim dniu i młodsi, i starsi mieszkańcy Olsztyna życzą swoim babciom i dziadkom?

Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i pomyślności. (…) Żeby żyli jak najdłużej. (…) Dużo zdrowia i spokoju. Życzę babci Zosi, żeby w końcu wygrała w Lotto.

00:00 / 00:00

Przypominamy, że dziś specjalne wydanie Bliższych Spotkań Radia Olsztyn. Od godziny 9 do 12 można złożyć dziadkom życzenia na naszej antenie, dzwoniąc pod numer 89 526 59 00. Najciekawsze życzenia nagrodzimy upominkiem, który podarujemy babci i dziadkowi.

Autor: A. Piedziewicz
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w życzenia, Dzień Babci, Dzień Dziadka

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym celebrujemy przyjście na świat Jezusa Chrystusa, radujemy się i jesteśmy ze sobą blisko. W tym roku, drugi już...

Zamknij
RadioOlsztynTV