Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - WYNIKI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dziecinada obchodzi swoje 20 urodziny. Weź udział w konkursie i wygraj nagrody

Dziecinada, Dziecinada to najlepsza jest zabawa! Tym hasłem witamy się z najmłodszymi słuchaczami Polskiego Radia Olsztyn w każdą niedzielę po godzinie 9.00 od 20 lat!

Audycję Dziecinada tworzą: dziennikarka Radia Olsztyn – Monika Szczygło razem z dziećmi w wieku 5-15 lat. Przez lata na antenie przewijało się wiele cyklów tematycznych, m.in astronomiczny, Dziecinada na studiach, Tajemnice lasu czy Bezpieczne Wakacje. Nie brakowało także licznych konkursów z nagrodami m.in. Zagadkowy zamek czy Latający autobus. Stałym punktem jest rozmowa z ciekawymi gośćmi. W audycji bywali eksperci z dziedziny kultury, zdrowego żywienia i sportu.

Monika Szczygło jest gospodarzem audycji od 13 lat. Wcześniej prowadzili ją: Jola Wiszniewska, Tomek Kwiatkowski, Agnieszka Lipczyńska, Marek Michalski i Filip Cudnoch.

Inicjatorką programu była dziennikarka Ewa Zdrojkowska. Pierwsza audycja wyemitowana została w październiku 2000 roku i od razu cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Z okazji urodzin Dziecinady przygotowaliśmy prezenty – gry rodzinne. Słuchajcie nas 1 listopada od godziny 9.00.

Redakcja: M.Szczygło/A.Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w dziecinada, urodziny
Joga dla dzieci

W czasie ostatniej "Dziecinady" postanowiliśmy poruszyć temat jogi dla dzieci. Okazuje się, że jest spore zainteresowanie tym tematem. O korzyściach płynących z uprawiania przez najmłodszych właśnie...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV