Działacze SLD w regionie wspierają Magdalenę Ogórek
Kandydatura Magdaleny Ogórek pozytywnie przyjęta przez działaczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej na Warmii i Mazurach.
– Opinia ta przeważa, choć zdania w kwestii kandydatki lewicy na prezydenta są podzielone – przyznaje Władysław Mańkut, szef regionalnych struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
Władysław Mańkut dodał, że jako członek władz krajowych SLD opowiedział się za kandydaturą Magdaleny Ogórek.
Z powodu kandydatury Magdaleny Ogórek Unia Pracy zerwała koalicję z SLD. Chodziło między innymi o sposób prezentacji kandydatki SLD na prezydenta. Wskazanie osoby nie należącej do SLD nie odpowiada też części członków Sojuszu. (msoch/bsc)























![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)






