Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Duży wzrost słuchalności Radia Olsztyn w stolicy Warmii i Mazur. „Dziękujemy za zaufanie i przywiązanie do naszego programu”

Badanie Kantar MillwardBrown, grudzień 2017-luty 2018

Radio Olsztyn i RMF FM to najchętniej słuchane stacje w Olsztynie. To wynik najnowszych badań pracowni Kantar MillwardBrown.

Według najnowszych danych nasza rozgłośnia znalazła się na 2 miejscu wśród kilkunastu stacji nadających program w Olsztynie. W badaniach przeprowadzonych przez Kantar MillwardBrown od grudnia 2017 do lutego 2018 Radio Olsztyn uzyskało 15,32% udziału w czasie słuchania. Przed nami znalazła się tylko komercyjna stacja RMF FM nadająca program w całej Polsce, z wynikiem 17,03%. Na trzecie miejsce spadło Radio ZET – 12,91%. Kolejne miejsca zajęła publiczna Trójka – 10,84%, VOX FM – 8,81% oraz ESKA – 7,63%.

Radio Olsztyn jest jedyną stacją spośród objętych badaniami, która od czerwca 2017 roku systematycznie poprawiła swoje notowania.

Dzięki temu jesteśmy drugą co do popularności stacją w Olsztynie. Słuchaczom bardzo dziękujemy za zaufanie i przywiązanie do naszego programu

– podkreślił Leszek Sobański, prezes Radia Olsztyn.

Badania Radio Track przeprowadzono przez pracownię Kantar MillwardBrown od grudnia 2017 do lutego 2018r. wśród mieszkańców Olsztyna.

 

Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Radio Olsztyn, słuchalność, badania, uwaga, pilne
Szymek żył tylko 3 dni. Dziecko zmarło w szpitalu w dniu wypisu do domu

Prokuratura Rejonowa w Giżycku prowadzi śledztwo w sprawie tej zagadkowej śmierci. Chłopczyk urodził się zdrowy. Kiedy miał wracać do domu, mamę zaniepokoiło zachowanie dziecka, które było...

Zamknij
RadioOlsztynTV