Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Drogowcy montują sygnalizację na skrzyżowaniu Towarowej z Leonharda

Kolejne ruchy drogowców przy budowie ulicy Towarowej w Olsztynie. Dziś montowana jest tam sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu z Leonharda. Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień, ale co najważniejsze, prace postępują.

Ustawienie sygnalizacji świetlnej to jedno z niewielu zadań, jakie w takich warunkach może być prowadzone. Zgodnie z zasadami, wykonawca może korzystać teraz z przerwy zimowej, która trwa od połowy grudnia do połowy marca. Przy budowie ulicy Towarowej jednak prace nie ustały, bo niektóre zadania mogą być realizowane – powiedział Patryk Pulikowski z olsztyńskiego Urzędu Miasta.

00:00 / 00:00

Budowa ulicy Towarowej, która będzie dojazdem do obwodnicy Olsztyna ma się zakończyć wiosną. W dużej mierze trasa jest już na ukończeniu, brakuje już tylko ostatniej warstwy ścieralnej.

Prace z powodu zimy zostały wstrzymane na ulicy Partyzantów. Tam również wykonawca może mieć zimową przerwę do połowy marca. Cały remont ulicy ma potrwać do końca kwietnia.

Posłuchaj relacji Aleksandry Skrago

 

Autor: A. Skrago
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sygnalizacja, Towarowa, skrzyżowanie, drogowcy
Dobre wiadomości dla kierowców. Drogowcy otworzyli kolejny fragment obwodnicy Olsztyna

Łatwiejszy wyjazd z Olsztyna w stronę Mrągowa. Drogowcy udostępnili kierowcom węzeł Olsztyn – Wschód na powstającej obwodnicy Olsztyna. Udostępnienie węzła Olsztyn – Wschód oznacza, że od...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV