Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Drogi są przejezdne, ale warunki są bardzo trudne

Wszystkie drogi krajowe i wojewódzkie na Warmii i Mazurach są przejezdne – informuje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego. Na trasach krajowych wciąż jednak pracuje 61 piaskarek i pługów.

Najgorsze warunki są na południu regionu. Na drogach wojewódzkich cały czas pracuje ponad 120 piaskarek i pługów. W wielu miejscach występuje błoto pośniegowe. Ruch wahadłowy wprowadzono na drodze krajowej nr 16. Przypomnijmy – w pobliżu Sorkwit między Olsztynem, a Mrągowem zderzyły się dwa auta osobowe. Wstępnie wiadomo, że ranne zostały 4 osoby.

Utrudnienia mogą potrwać do 9.30. Problemy mogą być również na DK 59. W Sądrach między Mrągowem, a Giżyckiem zderzyły się dwie ciężarówki. Utrudnienia mogą potrwać około godziny.

Mimo, że jest już po porannym szczycie komunikacyjnym, na ulicach Olsztyna wciąż są duże korki, o czym informują nas Słuchacze.


(kpias/ls)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w zima, korek, piaskarki, utrudnienia
Nad Warmią i Mazurami wciąż trudne warunki pogodowe

Od kilku godzin pada śnieg, a temperatura zaczyna spadać. Jednak wszystkie drogi krajowe w województwie są przejezdne - informuje Barbara Płóciennik z GDDKiA. Niestety lokalnie mogą...

Zamknij
RadioOlsztynTV