Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dodatkowe autobusy do olsztyńskich cmentarzy

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne uruchomiło dodatkowe autobusy na największe olsztyńskie cmentarze.

Autobusy kursują też częściej a niektóre trasy zostały wydłużone. Do cmentarza w Dywitach można dojechać 17 i 26. Dzisiaj jeździ tam także 97 – z Osiedla Generałów przez Wilczyńskiego – Krasickiego – Synów Pułku – Wyszyńskiego -Żołnierska – Kościuszki – Dworzec Główny – Partyzantów – Limanowskiego – Jagiellońska – Kieźliny na Cmentarz w Dywitach i ul. Wadąską.

Do cmentarza komunalnego przy ul. Poprzecznej można dojechać autobusami nr 2, 9, 16, 26, 31, 36, a dzisiaj dodatkowo także 96, która jeździ z Gutkowa przez Bałtycką – Grunwaldzką – Szrajbera – Pieniężnego – Piłsudskiego – Kopernika – pl. Pułaskiego – Kajki – Partyzantów – Limanowskiego – Reymonta i Cichą.

96 i 97 będą kursowały do godziny 21:00. Zmiany będą obowiązywały do niedzieli, ale od jutra autobusy będą kursowały rzadziej.

Dokładny rozkład jazdy jest na stronie internetowej olsztyńskiego Zarząd Dróg Zieleni i Transportu i na przystankach. Informacje o zmianach są także rozwieszone w autobusach i punktach sprzedaży biletów. (kan/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w autobus
W autobusach będzie chłodniej jesienią

W czasie upałów pasażerowie komunikacji miejskiej narzekają na nagrzane wnętrza autobusów. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Olsztynie ma ich 151 i zaledwie w co piątym jest klimatyzacja....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV