Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Do EURO pozostało kilka dni. Urania czeka na kibiców!

Fot. P. Getka

Do pierwszego gwizdka podczas zmagań polskiej reprezentacji na mistrzostwach Europy w piłce nożnej zostało kilka dni. Urania w Olsztynie już czeka na kibiców z biletami i atrakcjami w największej strefie kibica w regionie.

Ponad 4000 kibiców na arenie główniej będzie miało możliwość na żywo dopingować polskich piłkarzy, oglądając ich mecze na czterech 20-metrowych ekranach led.

Atutem naszej strefy kibica jest to, iż niezależnie od warunków pogodowych będziemy mogli wspólnie przeżywać piłkarskie emocje EURO 2024, korzystając z nowoczesnych rozwiązań obiektu zapewniających bardzo dobre nagłośnienie oraz obraz

– powiedział Zbigniew Trzoska, prezes spółki Hala Olsztyn.

Strefa kibica w hali Urania będzie dostępna dla kibiców 16, 21 oraz 25 czerwca, w dni meczowe polskiej reprezentacji. Bramy otwierane będą godzinę przed rozpoczęciem meczu, a zamykane godzinę po ostatnim gwizdku.

Organizatorzy wraz z partnerami przygotowali liczne konkursy z cennymi nagrodami, strefę gastronomiczną na płycie głównej, by nie umknęła żadna bramka, strefę sportowych aut dla fanów motoryzacji oraz sektor piłkarski, w którym będzie można podyskutować z sędziami, profesjonalnymi piłkarzami i wziąć udział w animacjach. Na najmłodszych czekać będzie strefa kids, w której animatorzy będą malować buźki, prowadzić gry i warsztaty.

Dla spragnionych ruchu trenerzy piłkarscy przygotowali aktywne zajęcia, podczas których, kto wie, może zostanie odkryty nowy talent.

Strefa kibica zaprasza na mecze:

  • 16 czerwca 2024 (niedziela) godz. 15.00 POLSKA – HOLANDIA
  • 21 czerwca 2024 (piątek) godz. 18.00 POLSKA – AUSTRIA
  • 25 czerwca 2024 (wtorek) godz. 18.00 POLSKA – FRANCJA

Redakcja: A. Niebojewska

Euro 2024: w hali Urania powstanie strefa kibiców

Więcej w sport, piłka nożna, mecz, kibice, urania
Polska pokonuje Turcję. Ostatni sprawdzian przed Euro w cieniu kontuzji

Polska wygrała z Turcją 2:1 w towarzyskim meczu, który odbył się na PGE Narodowym w Warszawie. To był ostatni sprawdzian przed piłkarskimi mistrzostwa Europy, w których...

Zamknij
RadioOlsztynTV