Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Diler narkotyków wpadł w ręce strażników granicznych

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach zatrzymali mężczyznę, który kierował autem pod wpływem środków odurzających. Jak się również okazało, był poszukiwany listem gończym.

Zatrzymany do kontroli kierowca podróżował ze swoim 15-letnim synem – relacjonuje rzeczniczka Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej major Mirosława Aleksandrowicz.

Okazało się, że mieszkańca województwa zachodniopomorskiego poszukuje polski wymiar sprawiedliwości. 41-latek miał zasądzone 93 dni kary pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. Okazało się również, że kierujący autem w torbie podróżnej posiada woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Funkcjonariusze SG wykonali mu test na obecność narkotyków, który potwierdził, że kierowca jest pod wpływem środków odurzających.

00:00 / 00:00

Mężczyzna został zatrzymany i po raz kolejny odpowie za przestępstwa narkotykowe.

Autor: P. Karpiszen
Redakcja: A. Niebojewska

Więcej w narkotyki, straż graniczna
Nowy komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Zmiana na stanowisku komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Generała Roberta Inglota zastąpił pułkownik Tomasz Zybiński. Pułkownik Tomasz Zybiński służbę zaczął w 1997 roku w Bieszczadzkim Oddziale...

Zamknij
RadioOlsztynTV