Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dekorglass z brązowym medalem mistrzostw Polski

Jakub Dyjas. Fot. FB Dekorglass Działdowo

Tenisiści Dekorglassu Działdowo nie obronią tytułu mistrza Polski wywalczonego przed rokiem. Podopieczni Michała Dziubańskiego przegrali rewanżowe spotkanie półfinałowe w Bydgoszczy.

Po piątkowej porażce u siebie 2:3 z Gwiazdą Bydgoszcz, działdowianie musieli wygrać najlepiej 3:0 albo 3:1. W przypadku wygranej Dekorglassu 3:2, byśmy liczyli tak zwane małe punkty. Już pierwszy pojedynek pokazał, że w Bydgoszczy będzie ciężko cokolwiek „ugrać”. Patryk Chojnowski uległ Vladislavowi Ursu 0:3.

Drugi pojedynek był bardziej zacięty, ale niestety także przegrany. Jakub Dyjas przegrał z Viacheslavem Burovem 2:3 i (jak się okazało) na zakończenie całego spotkania, Patryka Lewandowskiego pokonał 3:0 Artur Grela. Zatem podopieczni Michała Dziubańskiego ulegli zwycięzcom fazy zasadniczej w rewanżu 0:3 i na ich szyjach zawisły brązowe medale mistrzostw Polski.

Na pewno czuć potworny niedosyt, bo apetyty były zdecydowanie większe, natomiast wracając pamięcią do początku sezonu, należy sobie przypomnieć kilka walkowerów za niezgłoszenie w terminie Jakuba Dyjasa do rozgrywek Superligi. Pod tym względem brązowy medal jest naprawdę sporym sukcesem.

Posłuchaj relacji Piotra Świniarskiego

00:00 / 00:00

Autor: PAP
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w tenis stołowy, Dekorglass Działdowo
Dekorglass wystąpi w półfinale play-offów superligi. „Chcemy wywalczyć kolejny tytuł”

Lotto Polski Cukier Gwiazda będzie rywalem tenisistów stołowych Dekorglassu Działdowo w półfinale play-offów Superligi. W ubiegły weekend działdowianie wyeliminowali Dojlidy Białystok. Teraz Dekorglass ma coraz bardziej...

Zamknij
RadioOlsztynTV