Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dekorglass Działdowo zaczyna walkę o finał Superligi. Dziś spotkanie z Bogorią Grodzisk Mazowiecki

Dekorglass Działdowo. Fot. Maciej Świniarski

Nie czujemy się faworytem w półfinale play off, czeka nas ciężki dwumecz z Bogorią Grodzisk Mazowiecki – powiedział PAP trener tenisistów stołowych Dekorglassu Działdowo Piotr Kołaciński. Jak dodał, na tym etapie rozgrywek faworyci są jedynie „na papierze”.

Pierwszy półfinałowy pojedynek pomiędzy Dekorglassem i Dartomem Bogorią zostanie rozegrany dziś w Grodzisku Mazowieckim, a rewanż trzy dni później w Działdowie. Prezes Dekorglassu – Gabriel Chojak snuje już jednak plany na przyszły sezon, choć i w tym jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

Rewolucji nie będzie, natomiast dojdzie do nas bardzo dobry zawodnik – Taku Takakiwa, który grał w Zielonej Górze. W tym roku kalendarz nie jest ułożony dla nas pomyślnie. Play-offy są w tym samym terminie co Diamentowa Liga w Hongkongu i w Chinach. Nasi najlepsi zawodnicy nie będą mogli grać, więc wywalczenie awansu do finału będzie bardzo trudne.

– zaznaczał Gabriel Chojak.

00:00 / 00:00

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Dekorglass Działdowo, Piotr Kołaciński, Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki
Dekorglass Działdowo wywalczył puchar! [GALERIA + VIDEO]

Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo - zdobywcami Pucharu Europejskiej Unii Tenisa Stołowego ETTU. W drugim finałowym pojedynku - u siebie - pokonali francuski Chartres 3:1. Wcześniej, w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV