Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dekorglass Działdowo i Morliny Ostróda grają w Superlidze. Jak sobie radzą zespoły z regionu?

Dekorglass Działdowo – Morliny Ostróda Fot. Dekorglass Działdowo

Dekorglass Działdowo wygrał z Bogorią Grodzisk Mazowiecki w zaległym meczu 2. kolejki Superligi, a więc mistrz Polski pokonał aktualnego wicemistrza kraju. Tymczasem drugi zespół z województwa w najwyższej klasie rozgrywkowej póki co bez zwycięstwa.

To będzie sezon nauki dla naszych młodych zawodników – jasno mówi prezes i trener tenisistów stołowych Morlin Ostróda Tomasz Krzeszewski. Ostródzianie z pierwszego miejsca w grupie północnej 1. ligi awansowali do Lotto Superligi. Po pierwszych 4 kolejkach beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej bez zwycięstwa zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, jednak w każdym spotkaniu (w tym z mistrzem Polski – Dekorglassem Działdowo i wicemistrzem Polski – Bogorią Grodzisk Mazowiecki) wygrywał jeden pojedynek.

Tomasz Krzeszewski przyznaje, że klubu po prostu nie stać na nawiązanie walki z najlepszymi.

00:00 / 00:00

Morliny Ostróda w piątek zmierzą się w 5. kolejce Superligi w Jarosławiu z brązowym medalistą mistrzostw Polski z zeszłego sezonu – miejscowym Sokołowem S.A.

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, tenis stołowy, Dekorglass Działdowo
Zawodnicy UKS Hajduczka Olsztyn rywalizowali w Pucharze Europy

Po prawie dwuletniej przerwie odbył się Puchar Europy kadetów w szabli (2-3 października). Na Węgry do Gödöllő przyjechali szabliści z 22 krajów - w sumie na...

Zamknij
RadioOlsztynTV