Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -2 °C pogoda dziś
JUTRO: -5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Debiut w drużynie przypłacił kontuzją kręgosłupa. Politycy, sportowcy i artyści zbierają pieniądze na leczenie młodego piłkarza

Będą sportowe emocje, ale najważniejszy jest szczytny cel. W niedzielę, 20 września w Olsztynie na stadionie przy Alei Piłsudskiego zostanie rozegrany charytatywny „Mecz o Wszystko”.

Dochód  z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację 16-letniego Sebastiana Ocimka. W trakcie debiutanckiego meczu w seniorskiej drużynie KS Pojezierze Prostki doznał bardzo poważnej kontuzji kręgosłupa. Sebastian przeszedł już pierwszą operację i został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej.

Obecnie jest w szpitalu w Białymstoku, a od czwartku będzie pacjentem olsztyńskiej Kliniki Budzik. W niedzielnym „Meczu o Wszystko” na rzecz Sebastiana Ocimka Reprezentacja Parlamentarzystów zmierzy się z Reprezentacją „Wielkich Serc”, w której zagrają sportowcy i artyści – mówi poseł Porozumienia Michał Wypij.

00:00 / 00:00

„Mecz o Wszystko” na stadionie przy Alei Piłsudskiego w Olsztynie rozpocznie się w niedzielę o 14. Organizatorami są: Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej i Fundacja Kormoran.

 

Autor: P. Karpiszen
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pieniądze, zbiórka, kontuzja, Michał Wypij, Mecz o Wszystko
Samorządy zainteresowane budownictwem społecznym. Rozwój mieszkalnictwa będzie jednym z tematów posiedzenia Sejmu

Zmiany ustaw wspierających rozwój mieszkalnictwa będą jednym z głównych tematów dwudniowego posiedzenia Sejmu, który zbiera się w środę.  Chodzi m.in. o budownictwo społeczne, którym zainteresowane są...

Zamknij
RadioOlsztynTV