Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czytelnicy z dostępem do największej bazy e-zasobów. Liczba kodów jest limitowana

Fot. Biblioteka Elbląska

Gminna biblioteka w Komorowie Żuławskim wraz z jej filią w Nowakowie przystąpiła do warmińsko-mazurskiego konsorcjum bibliotek publicznych.

Dzięki niemu może zaoferować czytelnikom bezpłatny dostęp do bazy e-booków, audiobooków, synchrobooków i podcastów. W jaki sposób czytelnicy mogą skorzystać z przygotowanej oferty – wyjaśnia dyrektor placówki Beata Krajewska-Wąsik.

Kody otrzymają wyłącznie osoby, które są zapisane do naszych bibliotek. Zachęcamy więc wszystkich, którzy nie są jeszcze naszymi czytelnikami do zapisów. Udział we wspólnym konsorcjum bibliotek warmińsko-mazurskich umożliwia darmowe korzystanie z bazy około 200 tysięcy e-booków oraz 75 tysięcy audiobooków oferowanych przez ogólnopolskie platformy publikacji elektronicznych.

00:00 / 00:00

Czytelnicy mogą znaleźć nowości wydawnicze z działu beletrystyki, literatury popularnonaukowej oraz innych gatunków literackich. Liczba kodów dostępu do e-zasobów jest ograniczona. Ich otrzymanie zależy od kolejności zgłoszenia.


Autor: J. Sulecki
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Nowakowo, bliblioteka, konsorcjum bibliotek publicznych
Wiesław Piotrzkowski: trwają prace przy budowie toru wodnego na rzece Elbląg. Słuchaj Porannych Pytań

Drugi etap budowy drogi wodnej z Zatoki Gdańskiej na Zalew Wiślany i do Portu Morskiego w Elblągu jest realizowany zgodnie z planem- zapewnił w Porannych Pytaniach...

Zamknij
RadioOlsztynTV