Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czy tenisistki Polmleku Lidzbark Warmiński znajdą się w pierwszej trójce superligi?

Fot. pixabay.com

Są coraz większe szanse na pierwszą trójkę superligi mają tenisitki stołowe Polmleku Lidzbark Warmiński.

W piątek podopieczne Zbyszka Pietkiewicza wygrały u siebie z ATS-em Białystok 3:0, a dziś – również 3:0 z Karpatami Krosno. – W play-offach mamy do wyrównania pewne rachunki – mówi Zbyszek Pietkiewicz.

W piątek rozpoczęliśmy cykl czterech meczów. Pierwszy mecz z Białymstokiem, drogi z Krosnem, trzeci z Tarnobrzegiem i czwarty z Częstochową. Założyliśmy, że zdobędziemy 6 punktów. Cztery po weekendzie będą już na naszym koncie. Z Tarnobrzegiem przegramy, bo to jest drużyna zdecydowanie mocniejsza. Z Częstochową planujemy wygrać i to na pewno ustawi nas na miejscu trzecim w tabeli. A to oznacza granie w fazie play-off i granie z drużyną numer dwa, którą jest Akademia Ekonomiczna Wrocław. Mamy z nimi porachunku, bo pierwszy mecz się nie odbył, bo nie chcieli zmienić nam terminu. Stąd w fazie play-off zapowiada się bardzo ciekawa walka. Nastawiamy się na finał z Tarnobrzegiem i sądzę, że powinno do niego dojść.

00:00 / 00:00

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Polmlek Lidzbark Warmiński
Wysoka wygrana Polmleku Lidzbark Warmiński

W Superlidze tenisistek stołowych Polmlek Lidzbark Warmiński rozbił u siebie Bronowiankę Kraków 3:0. Radości po spotkaniu nie ukrywał trener Polmleku - Zbyszek Pietkiewicz, który jednak zaznaczył,...

Zamknij
RadioOlsztynTV