Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czy tej tragedii można było uniknąć? O zbrodni w Brzydowie w audycji Śliska sprawa w piątek o 17.15

Dożywotnie więzienie grozi Sylwestrowi S. z Brzydowa koło Ostródy, który kilka dni temu zabił 43-letnią kobietę i ciężko ranił jej 20-letnią córkę.

Do tragedii – jak już informowaliśmy – doszło w domu, w którym mieszkały kobiety. Mężczyzna zaatakował je młotkiem i nożem. Ranna 43-latka zmarła na miejscu. Młodsza, została ugodzona nożem i została przetransportowana do szpitala w Olsztynie. Jej stan jest ciężki.

Jak mówi Anna Balińska z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie, 28-latka zatrzymano kilka godzin później.

Mężczyzna usłyszał zarzuty: zabójstwa 43-latki oraz usiłowania zabójstwa jej 20-letniej córki. 28-latek przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Został tymczasowo aresztowany (…). Zabójca tłumaczył, że tego dnia rano przebywał w domu pokrzywdzonych i wywiązała się między nimi kłótnia. Jak przyznaje nie pamięta całego zajścia. Mężczyźnie grozi dożywocie.

Sylwester S. w chwili zatrzymania był pijany. Miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Więcej w audycji Śliska sprawa w najbliższy piątek o godzinie 17.15.

 

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy za K.Grabowska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film, areszt, morderstwo, zabójstwo, areszt tymczasowy, wideo
Bogusława Orzechowska: Nie wiadomo dlaczego dzieci są odporne na koronawirusa, trzeba to zbadać

Najważniejsze jest wyprzedzenie koronawirusa - mówiła w Porannych pytaniach senator PiS Bogusława Orzechowska. Senator, z zawodu lekarz, zaznaczyła, że w obecnej sytuacji kiedy źle się czujemy...

Zamknij
RadioOlsztynTV