Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 28 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czy olsztyński muzyk będzie reprezentował Polskę na Eurowizji?

Oscar Jensen. Fot. Kuba Zdanowicz

Olsztyński wokalista i muzyk Oscar Jensen wystartował w polskich preselekcjach konkursu Eurowizji. Czy będzie reprezentował Polskę? 

Piosenka „Love my life” powstała specjalnie z myślą o konkursie. Jak mówi Oscar Jensen, jej napisanie nie trwało długo. Powstała w tygodniu poprzedzającym ostateczny termin wysyłania zgłoszeń.

Śpiewam o tym, jak ważne jest nasze życie. Żyjemy, więc bądźmy lepszymi wersjami siebie, dla samych siebie i dla innych. Przełamujmy złe nawyki, dzielmy się pięknymi chwilami, żyjmy opowieściami: miłość, życie i uczucie spełnienia – Love my life.

00:00 / 00:00

W nagraniu piosenki uczestniczył także Cezary KAZ Kaźmierczak, klawiszowiec zespołu Harlem. 66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w maju 2022 w Turynie. Kto będzie reprezentował Polskę? Czy będzie to właśnie artysta z Olsztyna? Tego dowiemy się najpóźniej 2 stycznia przyszłego roku.

Autor: M. Kwiatkowska
Redakcja: A. Niebojewska/B.Świerkowksa-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w konkurs, piosenka, muzyk, wokalista, olsztynianin, eurowizja
W Olsztynie wręczono nagrody za konkurs „#szczepimy się”

Uczniowie z regionu zachęcali rówieśników do szczepień przeciwko COVID-19. Eksperci przekonują "to najskuteczniejsza broń w walce z pandemią". Popularność szczepień spada, a liczba zakażeń patogenem rośnie....

Zamknij
RadioOlsztynTV