Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czołowe zderzenie rowerzystów w Ełku. W regionie coraz więcej wypadków z udziałem kierowców jednośladów

Fot. policja

„Kierowcy jednośladów, jesteście najmniej chronionymi uczestnikami ruchu, jedźcie ostrożnie” – apelują warmińsko-mazurscy policjanci.

Szczególnie latem dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń z udziałem miłośników dwóch kółek. W Ełku na ulicy Sikorskiego 17-latek czołowo zderzył się z 71-letnią rowerzystką. Seniorka trafiła do szpitala z urazem nogi. Nastolatek nie doznał obrażeń i opuścił szpital tego samego dnia. Oboje byli trzeźwi.

Do kolejnego wypadku doszło przy ul. Kilińskiego w Ełku. 41-latka kierująca osobowym oplem, zjeżdżając z ronda, potrąciła rowerzystę na przejściu dla pieszych. 65-latek trafił do szpitala. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna byli trzeźwi.

Natomiast na drodze ze Świętej Lipki do Reszla motycyklista z Gdańska, prawdopodobnie, jechał zbyt szybko i wpadł do rowu. Ucierpiała jadąca z nim 29-latka, która ma uraz kręgosłupa. Policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tych zdarzeń.

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy za K.Piasecka/KWP

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w motocykl, Kętrzyn, Ełk, rower, motor, rowerzysta
Ełk, fot. Sławomir Ostrowski
Andrzej Duda ma najwyższe poparcie także w Ełku

Ponad 35 tysięcy mieszkańców zagłosowało w wyborach prezydenckich w powiecie ełckim. 41,72 procent głosów uzyskał Andrzej Duda, a Rafał Trzaskowski 29,30 procent. Trzeci Szymon Hołownia natomiast...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV