DZIŚ: 15 °C pogoda dziś

Concordia Elbląg znów bez punktów

Grad bramek, wykluczeń i szaleńcza pogoń za wynikiem – jednak trzecioligowa Concordia Elbląg – znowu bez punktów. W pierwszym w tym sezonie meczu wyjazdowym Słoniki przegrały z rezerwami Jagielloni Białystok 2:5.

Pomarańczowo-czarni do przerwy remisowali z drużyną z Podlasia 2:2. Druga połowa jednak to już dominacja rezerw Jagiellonii. Hat-tricka zaliczył, mający za sobą występy w ekstraklasie, Maciej Bortniczuk. Dodatkowo Concordia pojedynek kończyła w dziewięciu, po tym jak czerwone kartki obejrzeli Mateusz Szmydt i Ivan Spychka.

W 5. kolejce III ligi za tydzień w niedzielę Concordia zmierzy się u siebie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Natomiast w środę Słoniki zagrają na wyjeździe w meczu I rundy WPP z GKS-em Wikielec.

Posłuchaj relacji Katarzyny Piaseckiej

00:00 / 00:00

Autor: K. Piasecka
Redakcja: M. Rutynowski

Więcej w piłka nożna
Stomil Olsztyn remisuje w starciu z Garbarnią Kraków

Stomil Olsztyn zremisował z Garbarnią Kraków 2:2. Bramki dla olsztyńskiego zespołu zdobyli Michał Karlikowski oraz Jakub Tecław. W 11. minucie na prowadzenie wyszli goście, pierwszą bramkę...