Co słychać w Olsztyńskim Teatrze Lalek?
Od czasu do czasu staramy się sprawdzić, co dzieje się w Olsztyńskim Teatrze Lalek. W czasie ostatniej „Dziecinady” gościliśmy w naszym studiu Honoratę Mierzejewską-Mikoszę, która jest aktorką i reżyserką spektaklu pt. „Kreska”.
Premiera sztuki odbędzie się już w najbliższy piątek o godzinie 17.00. Pani Honorata opowiedziała nam nie tylko o fabule i przygotowaniach do premiery, ale także o tym, co znajduje się w teatrze oraz o tym, dlaczego warto go odwiedzać.
W programie zaprezentowaliśmy także recenzję książki. Pojawił się także konkurs skierowany do naszych słuchaczy. Do usłyszenia już za tydzień!
Posłuchaj audycji Moniki Szczygło
Autor: M. Szczygło
Redakcja: M. Rutynowski






















![Smaki Warmii i Mazur znów opanują Olsztyn [PROGRAM] Smaki Warmii i Mazur znów opanują Olsztyn [PROGRAM]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FDSC04861.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




