Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Chcesz wygrać 5000 zł? Zgłoś swoją pracę magisterską na konkurs

Fot. fotolia.com

Rusza kolejna edycja konkursu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na najlepsze prace magisterskie. Pula nagród wynosi 25 tys. zł.

To już kolejna, 10. edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską w obszarze ochrony konkurencji oraz 8. edycja w obszarze ochrony konsumentów. Udział w konkursie mogą brać absolwenci prawa oraz innych kierunków studiów, np. ekonomii, administracji czy zarządzania.

Autorzy trzech najlepszych prac w każdej kategorii tematycznej otrzymają kolejno 5 tys., 3 tys. i 2 tys. zł.  Można także otrzymać wyróżnienie Stowarzyszenia Prawa Konkurencji – 5 tys. zł za pracę dotyczącą ochrony konkurencji. Dokumenty można składać do 31 października 2018 r.

Tematy, które muszą podjąć w swych pracach studenci dotyczą m.in. praktyk ograniczających konkurencję, kontroli koncentracji, pomocy publicznej, bezpieczeństwa żywności czy jakości wyrobów i usług.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminach i wzorach dokumentów znajdujących się na https://www.uokik.gov.pl/konkurs_dla_studentow.php.

Autor: Ł.Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w konkurs, UOKiK, praca magisterska
W Pasłęku rozpoczyna się ogólnopolski konkurs wiedzy o BHP

49 osób weźmie udział w ogólnopolskim konkursie "Sprawny w zawodzie, bezpieczny w pracy", który zaczyna się dziś w Pasłęku. Uczestnicy będą odpowiadać na pytania dotyczące przepisów...

Zamknij
RadioOlsztynTV