DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro

Cezary Lewko liderem motocrossowych Mistrzostw Polski

W Strykowie w województwie łódzkim zakończyła się trzecia runda motocrossowych Mistrzostw Polski.

Runda bardzo udana dla olsztyńskiego Motoklubu! Cezary Lewko, co prawda nie wygrał żadnego wyścigu, ale 2. miejsca zapewniły mu zwycięstwo w klasyfikacji zawodów MX 125 i awans na pierwsze miejsce w generalce mistrzostw kraju.

Wiceprezes Motoklubu Marcin Szanter nie ukrywa radości po sukcesie swojego zawodnika.

00:00 / 00:00

W klasie MX 65 10. miejsce zajął Maciej Chlewiński z Lidzbarka Warmińskiego. Natomiast w klasie MX 85 bardzo dobrze zaprezentował się Paskal Myhan, także z Lidzbarka Warmińskiego, który zajął 4. miejsce.

(PŚwiniarsk//BSChromy)

Więcej w sport, motocross, Mistrzostwa Polski
W stolicy Warmii i Mazur zakończyły się Mistrzostwach Polski Młodzików w szabli

Ponad 170 młodych szablistów walczyło na Mistrzostwach Polski Młodzików w Olsztynie. W niedzielę  (11 czerwca) zakończyły się dwudniowe zawody. W sobotę (10 czerwca) młodzi szermierze rywalizowali...