Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bogusława Orzechowska: Będziemy bronić polskiej złotówki. Wejście do strefy euro może spowodować szereg problemów

Senator RP Bogusława Orzechowska, zdjęcie ze strony senator

„Musimy obronić polską złotówkę” – przekonywała w Nowym Mieście Lubawskim senator PiS Bogusława Orzechowska, która włączyła się w kampanię przed wyborami do Europarlamentu.

Bogusława Orzechowska przekonuje, że polski złoty to waluta, która umożliwia Polakom godne życie. Podkreślała, że wejście do strefy euro mogłoby spowodować szereg problemów.

Części Polaków nie byłoby stać na podstawowe przedmioty i usługi, dlatego polską walutę należy obronić

– mówiła.

Na konferencji prasowej senator Bogusława Orzechowska zapewniała, że europosłowie Prawa i Sprawiedliwości będą stali na straży interesu rodziców przy okazji wychowywania dzieci.

00:00 / 00:00

Oprócz tego senator z Ostródy zaapelowała do mieszkańców Warmii i Mazur o udział w wyborach do Europarlamentu podkreślając, że w ostatnich wyborach frekwencja była bardzo niska i wyniosła zaledwie 17 procent.

Przypomnijmy, że liderem listy PiS w okręgu warmińsko-mazurskim i podlaskim jest Karol Karski. „Jedynką” Koalicji Europejskiej jest Tomasz Frankowski, Wiosny Monika Falej, ugrupowania Kukiz’15 Andrzej Maciejewski, Konfederacji Robert Winnicki, a Lewicy Razem Bartosz Grucela.

 

Autor: M. Lewiński
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Prawo i Sprawiedliwość, waluta, Bogusława Orzechowska
Ochrona polskiej waluty, utrzymanie rządowych programów i poszanowanie wartości. Krzysztof Jurgiel i Grzegorz Kierozalski odwiedzili Elbląg

Do wyborów do Parlamentu Europejskiego pozostało niespełna dwa tygodnie. Kandydaci do mandatów europarlamentarzystów jeżdżą po Polsce, przekonując do swoich programów. W poniedziałek w Elblągu gościło dwóch...

Zamknij
RadioOlsztynTV